DZIEŃ RODZICÓW - BRATKI I JABŁUSZKA

Dzień Rodziców.

Z przyjemnością informujemy, że udało nam się zorganizować uroczyste, poruszające obchody Dnia Rodziców.

W pierwszym terminie wystąpiła najstarsza grupa Marynarze, tydzień później dały występ maluchy z grup Bratki i Jabłuszka.

Dzieci spisały się na medal, swoimi pięknymi występami wzruszyły publiczność ? swoich rodziców. Zachowywały się jak wytrawni aktorzy. Prawie zabrakło chusteczek, bo trochę łez dzieci wycisnęły z oczu swoich rodziców. Wspaniale nauczyły się swoich ról, wierszyków, piosenek i tańców.

Na koniec rodzice dostali upominki, całusy i życzenia. Największą nagrodą był jednak film, jaki przygotowały nauczycielki z poszczególnych grup ? były to wypowiedzi dzieci o swoich rodzicach. Rodzice żartowali sobie, że trochę się bali usłyszeć, co ich pociechy o nich mówią, ale oczywiście były to same miłe wypowiedzi.

Po występach i wzruszeniach dzieci zaprosiły Rodziców na poczęstunek oraz wspólne rozmowy.

Bardzo dziękujemy dzieciom za wkład pracy, nauczycielom za przygotowania i rodzicom za przybycie.

Oba występy można zobaczyć w zakładce "fotorelacje".